Loading...

Jedlá prachová barva Rouge 7ml - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher

Jedlá prachová barva rouge. Balení 7 ml.

Skladem > 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

68 Kč
97.1 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedná se o práškové barvy, které lze použít třemi způsoby. Jejich hlavní použití je pro zdobení cukrovinek a zejména květin. Mohou být také přimíchány přímo do cukrové pasty, ale s nižším účinkem oproti gelovým barvám. Nanášením štětcem na cukrové květy získáte skutečně realistický vzhled nebo plně vybarvíte či zvýrazníte povrchovou dekoraci. Práškovou barvu lze také použít k barvení cukrové pasty, Royal icing a White Chocolate. Všechny barvy Sugarflair jsou vyráběny s použitím jedlých surovin, které splňují legislativu EHS a mají status košer.

Objem

Balení obsahuje: 70 ml

Složení produktu

Karmín E122, rostlinné uhlí E153. E122, může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Červené potravinářské barvivo
Prachová barva červená
Výrobce Sugarflair
EAN 5060931890861
Kód produktu D158

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Red Copper Satin - Edable Art

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

92 Kč
511.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks